Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Projekt graficzny

Zamów profesjonalny
projekt
graficzny
za darmo!

Nasz doświadczony zespół projektantów wytworzy dla Ciebie i Twojej drużyny niepowtarzalny projekt, który przekroczy Wasze oczekiwania. Żeby zamówić projekt graficzny wystarczy wypełnić i wysłać poniższą ankietę. Zanim to zrobisz, zapoznaj się jednak z kilkoma informacjami.

Czego możesz oczekiwać?

Decydując się na projekt u nas otrzymasz:

 • nałożenie przesłanych elementów w wybranych miejscach (zdjęć, logotypów)
 • wybór kolorystyki lub dobranie jej przez naszego grafika
 • udostępnienie naszej bazy elementów graficznych w ramach urozmaicenia projektu (np umieszczenie biegacza, zarysu gór itp)
 • uatrakcyjnienie tła koszulki poprzez naniesienie wzoru/patternu, wykonanie cieniowania i inne zabiegi które wyróżnią Twój projekt na tle innych
 • wykonanie personalizacji

Zobacz niektóre z wykonanych przez nas projektów:

Więcej realizacji znajdziesz w specjalnie przygotowanej podstronie nasze realizacje.

Zasady zamawiania projektu graficznego:

 1. Dokładnie wypełnij ankietę - ułatwi nam to pracę. Zwykle potrzebujemy około 1-2 dni roboczych żeby przygotować dla Ciebie pierwszą wizualizację. Poprawki zawsze staramy się wykonać do następnego dnia roboczego.
 2. Profesjonalny projekt graficzny będzie wykonany dla Ciebie bezpłatnie jeżeli:
  • po wykonaniu projektu złożysz u nas zamówienie na kwotę min. 250 zł. W przeciwnym razie doliczymy do zlecenia 50 zł brutto.
  • wybierzesz jedną z dwóch zaproponowanych przez nas koncepcji (do wybranej koncepcji przysługują 2 poprawki)
  • prześlesz nam wszystkie własne materiały (loga, grafiki) w formacie wektorowym (lub w rozdzielczości umożliwiającej dobrej jakości wydruk). Pamiętaj że musisz posiadać prawa do wykorzystania tych elementów.
  • jeżeli nie posiadasz takich materiałów, zgadzasz się na użycie przez nas ogólnodostępnych elementów/grafik które są dostępne w bazach stockowych (na których mamy wykupiony dostęp)
 3. Jeżeli przygotowany przez nas projekt wykonany wg powyższych punktów nie spełni Twoich oczekiwań, nie poddajemy się i możemy przygotować kolejne wizualizacje, które jednak z uwagi na czas pracy grafika są dodatkowo płatne (+ 20 zł za wizualizację). Przed zleceniem kolejnych wizualizacji, upewnij się, że rozumiemy Twoją koncepcję i jesteśmy w stanie ją wcielić w życie :)
 4. Zawsze staramy się by wszystkie przygotowywane przez nas projekty były super duper, więc czasem będziemy doradzać Ci pewne rozwiązania. Zaufaj nam, robimy to od 5 lat.

Zamów projekt graficzny

Akceptuję regulamin zamówień personalizowanych oraz zasady zamawiania darmowego projektu graficznego

Chcesz ubrać swoją drużynę?

Zobacz naszą ofertę