Realizacja do 15 dni roboczych

Szyjemy w 100% w Polsce

Darmowy projekt graficzny

Rekomendacje

Co mówią o nas nasi klienci.

Chcąc być jak najlepszym w swojej sportowej pasji trzeba korzystać z jak najlepszych rozwiązań. Takim niewątpliwie jest Power Canvas i sprzęt, w którym STARTujemy. Indywidualne podejście do klienta, świetny kontakt on-line, cierpliwość w opracowywaniu projektów oraz szybka ich realizacja to aspekty które doceniamy i za które dziękujemy. Dzięki naszej współpracy od samego początku Start Team Wąbrzeźno posiada wygodne i wyróżniające się stroje, które niosą nas do łamania naszych kolejnych wyników. Gorąco polecamy wszystkim poszukającym dobrej jakości!

~ Start Team Wąbrzeźno

Indywidualne projekty, drukowane nawet w bardzo małych ilościach, realizacja zamówień w terminie, jakościowo super, fajnie się biega i chodzi po górach w Waszych koszulkach. Gorąco polecamy współpracę z Runspiration.

~ Piorunki

Wysyłamy podziękowania za wykonanie pięknych koszulek dla KS NEONET. Dzięki wspólnemu wysiłkowi byliśmy widoczni, indywidualni i wyjątkowi podczas Mistrzostw Polski Logistyków gdzie zajęliśmy III miejsce!

~ Neonet

Runspiration wykonało dla nas fantastyczne koszulki sportowe, w których wystąpiliśmy na #BiegIT i zapewne wystąpimy jeszcze nie raz na innych wydarzeniach. Świetny kontakt z firmą, szybka realizacja i przede wszystkim produkt wysokiej jakości to wszystko, o czym marzyliśmy. Nasze firmowe barwy i zaprojektowana grafika zostały bardzo dobrze odwzorowane. Runspiration stanęło na wysokości zadania! Angry Nerds approve!

~ Angry Nerds

Sport jest dla nas jedną z dróg do rozwoju i samorealizacji. Choć istniejemy od kilku miesięcy, to jesteśmy prężnie działającą kamienngórską sekcją KS SZORTY. Cyklicznie uczestniczymy w imprezach rowerowych, biegach czy wędrówkach górskich. Firma Runspiration zaprojektowała dla nas najwyższej jakości koszulki, czapki i kominy, co niewątpliwie korzystnie wpływa na nasz wizerunek. Dzięki Wam idea bezinteresownego promowania i wspierania sportowca staje się wzorem do naśladowania. Dziękujemy za owocną współpracę i profesjonalizm, który mobilizuje do osiągania coraz to większych sukcesów! Pozdrawiamy!

~ KS Szorty

Jesteśmy pruszkowską grupą biegaczy amatorów, ale w ramach swojej działalności korzystamy tylko z usług profesjonalistów. Na takie miano niewątpliwie zasługuje Runspiration. Indywidualne podejście, szybka realizacja, kontakt online – to tylko kilka z całej talii atutów tej firmy. Ich produkty zachwycają nie tylko wysoką jakością materiału i wykonania, ale również krojem i wzorem koszulek, które dzięki wsparciu projektantów Runspiration, pozwalają nam wyróżniać się z tłumu tysięcy biegaczy, nie tylko wynikami sportowymi. Gorąco polecamy!

~ WPRunning

Runspiration wspiera kilkudziesięciu naszych zawodników dostarczając koszulki biegowe, bluzy, czapki i inne akcesoria. Wszyscy są bardzo zadowoleni z jakości produktów, które dzielnie znoszą trudy morderczych treningów oraz startów w zawodach.

~ JYSK

Chcesz ubrać swoją drużynę?

Zobacz naszą ofertę!