zamknij

Często

zadawane pytania

FAQ

Zamówienia i wysyłka

Na każdym etapie - od złożenia zamówienia po wysyłkę będziemy Cię na bieżąco informować mailowo o statusie zamówienia. Stąd też dowiesz się czy zamówienie do nas dotarło, czy płatność została zaakceptowana i kiedy paczka została wysłana. Jeśli po złożeniu zamówienia w ciągu 24 godzin nie dotarł do Ciebie żaden mail daj nam znać na: hello@powercanvas.com. Natychmiast sprawdzimy co się dzieję i rozwiążemy problem.

Dopóki zamówienie nie jest wysłane, możemy je jeszcze zmienić. Napisz do nas na hello@powercanvas.com, a postaramy się pomóc. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 3-6 dni od potwierdzenia płatności.

Na tę chwilę nie ma takiej możliwości. Jeśli prowadzisz własny sklep i chcesz sprzedawać produkty Power Canvas skontaktuj się z nami przez maila: hello@powercanvas.com.

Na ten moment oprocz Polski wysyłamy paczki do wszystkich krajów w obrębie Unii Europejskiej. Pełna lista krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia , Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, Wielka Brytania

Koszty zależą od kraju wysyłki i przewoźnika, który został wybrany:

Polska:

  • Paczkomaty inPost 1-3 dni, 12 zł
  • UPS 1-2 dni, 15 zł

Unia Europejska

  • Poczta Polska 3-6 dni, 25 zł
  • UPS 2-3 dni, 60 zł

Tak. W Polsce darmowa wysyłka obowiązuje już od zamówienia na kwotę minimum 250 zł. Poza Polską darmowa wysyłka dla zamówień na kwotę ponad 100 Euro.

Po wysłaniu otrzymasz maila z linkiem do śledzenia paczki w systemie wybranego przewoźnika. Pamiętaj, że paczka w systemie może pojawić się z pewnym opóźnieniem.

Produkt

Z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie produkty powstają w naszej manufakturze w Krakowie. Dzięki temu możemy utrzymać wysokie standardy jakości oraz zapewnić bardzo dobre warunki pracy dla pracowników. Dowiedz się więcej o naszej produkcji w dziale O NAS

Tak, koszulki wykonane są ze specjalnej tkaniny z włókien Coolmax®, które zapewniają dobrą wentylację i utrzymują suchość skóry. Więcej o technologii Coolmax® dowiesz się na stronie: https://coolmax.com/en/

Opracowana przez nas procedura druku zapewnia trwałość kolorów. Barwy pozostaną intensywne bez względu na ilość prań czy działanie promieni słonecznych.

Płatności

Płatności można dokonać przez system płatności elektronicznych Przelewy24, przez wpłatę bezpośrednio na konto bankowe oraz za pobraniem.

Jeśli z jakichś powodow Twoja płatność zakończyła się niepowodzeniem napisz do nas na hello@powercanvas.com. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.

Zwroty i wymiana

Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia zamówienia. Produkty muszą posiadać oryginalne metkowanie i nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

Od momentu otrzymania Twojej przesyłki ze zwracanymi produktami dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto w ciągu 7 dni.

Jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania to odwiedź naszą stronę z danymi kontaktowymi i daj nam znać, a na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie.