Ubierzemy Twoją


Drużynę

Ubierzemy Ciebie


Zobacz nasz sklep

Cześć! Ubierzemy Ciebie
i Twoją drużynę.

Power Canvas to polski producent odzieży sportowej. Specjalizujemy się w ubieraniu drużyn, dla których tworzymy w pełni spersonalizowane stroje. Wyróżniają nas: darmowe i piękne projekty graficzne, minimum produkcyjne już od 5 sztuk i realizacja w 15 dni roboczych.

Dla klientów indywidualnych mamy setki pięknych wzorów w naszym sklepie internetowym. Projektowane przez nas produkty łączą w sobie inspirację naturą, górami i niezwykłymi krajobrazami z funkcjonalnością sportowych dzianin.

Stroje sportowe dla drużyn

Szyjemy profesjonalne stroje sportowe dla klubów, stowarzyszeń, firm i wszystkich, którzy nazywają siebie drużyną. Piękne projekty graficzne idą w parze z doskonałą jakością. Produkowane w 100% w Polsce!

Piłka nożna

Siatkówka

Koszykówka

Bieganie

Esport

Akcesoria (czapki, kominy, opaski)

Pozostałe sporty

Zobacz pełną ofertę

Popularne produkty w naszym sklepie

Znajdź coś dla siebie wsród naszych bestsellerów. To dobry i pewny wybór.

Przejdź do sklepu

Wszystkie nasze produkty szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!