Realizacja do 15 dni roboczych

Szyjemy w 100% w Polsce

Darmowy projekt graficzny

Jak zamówić?

Proces zamówienia odzieży z własnym projektem w kilku prostych krokach.

1. Wybierz produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów personalizowanych strojów sportowych w dziale Ubierz drużynę. Wybierz produkty, które spełniają Twoje oczekiwania. W karcie każdego produktu znajdziesz precyzyjny opis, rozmiarówkę i orientacyjną wycenę dla różnych przedziałów ilości. Pamiętaj, że minimalne zamówienie to 5 sztuk koszulek, bluz i strojów (lub 10 sztuk kominów/opasek/czapek/rękawków).

2. Napisz do nas

Aby zamówić produkty z własnym projektem musisz napisać do nas wiadomość. Możesz to zrobić przez formularz kontaktowy umieszczony pod każdym produktem lub mailowo na kontakt@powercanvas.pl. Wskaż dokładnie produkty, które chcesz zamówić, opisz swoje oczekiwania odnośnie projektu graficznego i podaj wymagany termin realizacji.

3. Detale zamówienia

W odpowiedzi na Twoją wiadomość odeślemy precyzyjną wycenę, termin realizacji oraz doprecyzujemy informacje na temat projektu graficznego. Następnie wyślemy wizualizację projektu. W ten sposób ustalimy wszystkie niezbędne detale realizacji.

4. Potwierdzenie produkcji

Przed rozpoczęciem produkcji wyślemy wszystkie ustalone warunki zamówienia do akceptacji. W wiadomości znajdzie się końcowy projekt do akceptacji, kosztorys, termin realizacji oraz faktura pro-forma do opłacenia.

5. Dostawa produktów

Średni czas produkcji i dostawy wynosi 15 dni roboczych. Wszystkie produkty pakujemy w osobne woreczki. Wysyłamy zarówno przesyłką kurierską jak i do paczkomatów. Czas na trening!

Chcesz ubrać swoją drużynę?

Zobacz naszą ofertę!