Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Voucher podarunkowy
na ubrania Power Canvas

To idealny prezent, jeśli nie wiesz jaki wzór wybrać.

Voucher prezentowy

100,00 zł
Wartość vouchera
Produkt dostępny do zamówienia

UWAGA!

Każdy produkt szyjemy specjalnie dla Ciebie tuż po zamówieniu. Dlatego zamówienia realizujemy w ok. 15 dni roboczych. Nie dotyczy to voucherów podarunkowych oraz zamówień z outletu, które wysyłamy w 24 godziny po zamówieniu. Dowiedz się więcej.

Voucher prezentowy, który można wykorzystać na dowolne zamówienie w naszym sklepie internetowym. Wybierz kwotę, jaka ma znajdować się na voucherze. Voucher wyślemy do Ciebie kurierem w postaci wydruku na ładnym, powlekanym papierze. Wysyłka w 24 godziny od złożenia zamówienia.

Podstawowe warunki użycia vouchera
  • Kod podany na voucherze należy wpisać w koszyku
  • Voucher ma ważność 12 miesięcy.
  • Voucher działa na wszystkie produkty, nawet te przecenione.
Voucher

Opis

Opis produktu
Voucher
Rodzaj
Voucher

Specyficzne kody

Chcesz zamówić taki produkt z własnym projektem dla drużyny, klubu czy firmy? Napisz do nas. Przygotujemy bezpłatny projekt graficzny, wycenimy i przeprowadzimy przez całe zamówienie.

Wyślij zapytanie o własny projekt

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Wszystkie nasze produkty szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!