

Zobacz naszą ofertę dla drużyn w sekcji "Ubierz drużynę".
Zapisz się do newslettera i odbierz
10% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie.
UWAGA!
Ten produkt szyjemy specjalnie dla Ciebie tuż po zamówieniu. Dlatego jego realizacja może zająć ok. 15 dni roboczych. Jeśli szukasz produktów z ekspresową wysyłką zobacz kategorię: BESTSELLERY.
Termoaktywny komin wykonany w 100% z oddychających materiałów. Chroni szyję przed chłodem i zapewnia maksymalny komfort podczas aktywności. Oddycha, jest łatwy w praniu i suszeniu. Komin posiada jeden szew z tyłu.
Chcesz zamówić taki produkt z własnym projektem dla drużyny, klubu czy firmy? Napisz do nas. Przygotujemy bezpłatny projekt graficzny, wycenimy i przeprowadzimy przez całe zamówienie.
Wyślij zapytanie o własny projekt
Memoriał Jana Strzeleckiego to najstarsze zawody w narciarstwie wysokogórskim w Tatrach, rozgrywane nieprzerwanie od 1989 r. Memoriał wielokrotnie odbywał się w randze Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Organizatorem Memoriału jest Klub Wysokogórski Kraków, a tworzy go rokrocznie ponad 50 wolontariuszy - członków klubu i przyjaciół Memoriału. Projekty koszulek oraz opasek i kominów powstały przy współpracy z Klarą Kantorowicz - autorką grafiki. Memoriał odbywa się co roku na początku marca w różnych częściach Tatr Wysokich i Zachodnich.
Więcej na temat historii Memoriału oraz najnowszych informacji na www.strzelecki.kw.krakow.pl.
Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.
Wymiar | Jeden rozmiar (cm) |
---|---|
Długość | 50 |
Szerokość | 25 |
wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm
Gdzie dokładnie? W pięknym mieście Krakowie. Cały proces produkcji odbywa się w naszym własnym zakładzie produkcyjnym, dzięki czemu możemy zapewnić nie tylko najwyższą jakość ale i szybki czas realizacji. Dowiedz się więcej o naszej firmie i wartościach, jakie są nam bliskie.
Poznaj nas!