Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Gorce Ultra-Trail

Gorce Ultra-Trail

Kolekcja specjalna biegu Gorce Ultra-Trail

Zobacz produkty

Gorce Ultra-Trail

Kolekcja specjalna

biegu Gorce Ultra-Trail

Zobacz produkty

KOLEKCJA GORCE ULTRA TRAIL

Kolekcja ubrań biegowy powstała we współpracy z Fundacją Run Vegan, organizatorem biegu górskiego Gorce Ultra-Trail. Serce Gorców to wieś Ochotnica, gdzie poznasz smak prawdziwego życia w górach - tam też znajduje się baza wydarzenia, zimą w Ochotnicy Górnej, latem w Dolnej. Z Ochotnicy wbiegniesz na Lubań, Turbacz, Gorc i Magurki, a sił dodadzą Ci mocne góralskie głosy z lubańskiej wieży. Przyjedź i zakochaj się w Gorcach!

Koszulka GUT2020

Lato w Gorcach to płomienne wschody i zachody oraz feeria barw na ukwieconych gorczańskich łąkach. Równie kolorowa jest koszulka GUT2020. Kolory symbolizują dystanse: 102, 84, 48, 20 i 12 km, a wykres trasy przypomni Ci o stromym podejściu na Lubań i zdobytej tam wieży.

Jeśli tęsknisz za śniegiem i zimą, wpadnij w Gorce! Z pewnością przyda Ci się tu czapka, bo na Lubaniu śniegu nie brakuje. Po wejściu na charakterystyczną wieżę zachwycisz się panoramą Tatr, Pienin i przełomu Dunajca i… szybko naciągniesz na głowę kaptur. Będzie pięknie i zimno! Projekt czapki i bluzy nawiązuje do tras zimowego biegu GUT - wymagającego i pełnego przewyższeń Śnieżnego Wyzwania (42 km) oraz pełnej uroku trasy KTÓRĘDY NA LUBAŃ. (24 km) prowadzącej prosto na lubańską wieżę.