Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Pomoc w pakiecie

Dołącz do akcji charytatywnej, w której biegacze pomagają dzieciom z mózgowym

porażeniem dziecięcym. Wyślij nam 15 swoich koszulek z pakietów startowych

i wspólnie ufundujmy specjalistyczną rehabilitację tym, którzy marzą aby zacząć chodzić.

Dołącz do akcji charytatywnej,

w której biegacze pomagają dzieciom

z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Zgłoszenia do akcji zakończone

Jak to działa?

1

Przekazujesz nam koszulki

Wysyłasz lub przynosisz nam pamiątkowe koszulki z pakietów startowych, których posiadasz pełno w swojej szafie. Pamiętaj, że muszą być czyste i w dobrym stanie.

2

Zamieniamy koszulki na pieniądze

Przekazujemy koszulki firmie Pomaganie przez Ubranie, która w zorganizowany sposób sprzedaje je do krajów afrykańskich i odzyskuje z nich gotówkę.

3

Przekazujemy pieniądze fundacji

Pieniądze uzyskane z Twoich koszulek oraz taki sam wkład finansowy od nas trafiają do fundacji Kolorowy Świat.

4

Wysyłamy do Ciebie voucher

Brawo! Właśnie wspólnie ufundowaliśmy 10 minut specjalistycznej rehabilitacji dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym! Jesteś super duper! W ramach podziękowania dostajesz od nas voucher do naszego sklepu: powercanvas.pl

Fundacja Kolorowy Świat

Fundacja Kolorowy Świat od 16 lat codziennie walczy o jakość życia dzieciaków. Pomaga maluchom z mózgowym porażeniem dziecięcym, wrodzonymi wadami genetycznymi, autyzmem, zanikiem mięśni oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. Swoją opieką obejmuje ponad 400 takich dzieci. Co roku organizuje Wyzwanie Sportowe #17milionówMetrów oraz bieg charytatywny Daj piątaka na dzieciaka, w które angażują się biegacze z całej Polski.

Więcej o Fundacji

Zgłoś się do akcji

Jak dokładnie przebiega akcja?

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez znajdujący się obok formularz. Kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie wyślemy Ci wiadomość z wszystkimi potrzebnymi informacjami.
  2. Następnie Twoim zadaniem jest przekazanie nam koszulek. Możesz je przynieść osobiście do naszego biura na krakowskim Zabłociu lub wysłać pocztą/kurierem. Nasz adres to:

    Power Canvas Sp. z o. o. ul. Zabłocie 39/1 30-701 Kraków.

    Pamiętaj, że koszulki muszą być czyste i niezniszczone. Mogą natomiast być używane.
  3. Kiedy koszulki dotrą do naszego biura zweryfikujemy czy Twoje zgłoszenie jest zgodne z regulaminem dostępnym tutaj. Jeżeli Twoje koszulki przejdą pomyślnie weryfikację poinformujemy Cię o tym. Dodatkowo, jeżeli wysłałeś nam minimum 15 takich koszulek to do 14 dni od informacji o zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymasz od nas voucher o wartości 100 PLN do wykorzystania w naszym sklepie internetowym i darmową wysyłkę.
  4. My wyślemy koszulki firmie Pomaganie przez ubranie, która zamieni je na pieniądze, a następnie przekaże je fundacji Kolorowy Świat.

Często zadawane pytania

Wszystkie koszulki, które do na dotrą my przekażemy firmie Pomaganie przez ubranie. Następnie ta firma po otrzymaniu od nas odzieży sprzedaje ją do krajów takich jak: Pakistan, Afganistan, Ukraina, Ghana, Nigeria, Togo, Kenia, Tanzania, Uganda, Indie. Wygenerowane środki finansowe zostaną przekazane na konto fundacji Kolorowy Świat.

Oprócz koszulek pamiątkowych możesz przekazać nam tylko zwykłe, niezniszczone i czyste koszulki. Niestety ze względów logistycznych i ograniczonej ilości wolnego miejsca nie jesteśmy w stanie przyjąć innej odzieży.

To nic, my przyjmiemy każdą ilość, jednak voucher podarunkowy możesz otrzymać tylko jeżeli wyślesz minimum 15 koszulek.

Z racji tego, że zainteresowanie akcją jest bardzo duże, każdy kto chce wysłać nam ubrania musi pokryć koszt przesyłki lub przynieść je do nas osobiście pod adres: Power Canvas sp. z o. o. Zabłocie 39/1 30-701 Kraków

Koszulki możesz przynieść do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Znajdziesz nas pod adresem: Power Canvas Sp. z o. o. ul. Zabłocie 39/1 30-701 Kraków.