Chat with us, powered by LiveChat

ZACZNIJ SWOJA PRZYGODĘ
Z POWER CANVAS

Jesteśmy grupą przyjaciół, która odkryła, że kocha aktywne życie, a najlepszymi momentami warto dzielić się z innymi. Postanowiliśmy zadbać o to, aby w tych chwilach towarzyszyły nam równocześnie radosne wzory jak i odpowiedni komfort - tak stworzyliśmy Power Canvas!

Dodajemy radości
każdej aktywności!

Wiemy, że nie możemy uczynić świata lepszym miejscem.
Wierzymy jednak, że możemy dodać do niego odrobinę szczęścia!
Zadaj sobie pytanie: „Co czyni mnie szczęśliwym?” i zrób to!

Trzy słowa jakie nas opisują? Radośnie, aktywnie i twórczo. Jesteśmy nie tylko manufakturą robiącą
koszulki, jesteśmy przede wszystkim grupą osób, które dzielą się ze sobą pasją i wzajemnie motywują
do działania. Nasze motto to: #togetherisbetter, ponieważ wierzymy, że razem jest zawsze raźniej.

HOP SIUP RAZEM!

Postanowiliśmy stworzyć produkt dla ludzi, którzy nie wahają się
w pełni korzystać z życia. W ten sposób powstała kolekcja
koszulek z oddychających, odprowadzających wilgoć materiałów
cieszących oko kolorami i wzorami.

Nasze ubrania testujemy wręcz wszędzie gdzie się da! Dojeżdżamy
w nich do pracy rowerem, biegamy, jeździmy na longboardach,
zabieramy na siłownie i crossfit, rozciągamy na jodze, tańczymy,
jeździmy konno, szusujemy na nartach, podróżujemy, pływamy
oraz chodzimy w nich na imprezy i koncerty.

Koszulki zwiedziły już m.in. Tokio, Hongkong, Nową Zelandię,
Australię, Hiszpanię, Tanzanię, Gruzję, Czarnogórę, Albanię,
Wielką Brytanię, Chorwację, USA, Grecję, Bali, Kubę, Saharę,
polskie Mazury i Tatry oraz wiele innych, cudownych miejsc!

Chcielibyśmy zbijać piątki na całym świecie z osobami ubranymi
w nasze radosne produkty. Otacza nas pozytywna aura życzliwego
uśmiechu wynikającego z ilości radości i dopaminy krążącej
w naszych ciałach. Razem jest raźniej.

Dołączysz do nas?

Nasz instagram

Zobacz nasz instagram

Chętnie uwieczniamy nasze szczęśliwe momenty na fotografiach
oraz dzielimy się ze sobą wspomnieniami. Zachęcamy każdego do dołączenia!
Zdjęcia można wysyłać na specjalnego maila [email protected]

ZASTANAWIASZ SIE
JAK TO WSZYSTKO ROBIMY?

Zapraszamy Cię zatem na wspólną podróż przez świat produkcji
radosnych koszulek termoaktywnych w polskiej manufakturze.
To co, startujemy?

WSZYSTKO ZACZYNA
SIĘ OD POMYSŁU!

WSZYSTKO ZACZYNA
SIĘ OD POMYSŁU!

Pierwszym wyzwaniem jest stworzenie projektu. Inspirowani własnymi doświadczeniami i rozmowami z wami tworzymy nasze koszulki bawiąc się wzorami i kolorami. Razem z paczką znajomych macie pomysł na swój własny, wyjątkowy projekt? Super! Ustalacie swoje oczekiwania wobec wyglądu koszulek, a my pomożemy w jego realizacji. Waszym marzeniem jest różowy jednorożec galopujący wśród gwiazd? Proszę bardzo. Z pomocą przyjdzie nasz grafik komputerowy, który ma za sobą setki projektów i doświadczenie w projektowaniu odzieży. Na specjalnie przygotowanych do tego plikach produkcyjnych tworzymy grafikę i rozmieszczamy elementy w odpowiednich miejscach z zachowaniem spadów i wymaganych odległości. Dzięki znajomości profili kolorystycznych i gamutu barw dostępnych w ploterach drukujących, już na etapie tworzenia projektu dbamy, aby koszulki miały żywe i mocno nasycone kolory.

TWOJA DRUGA SKÓRA

Jedną z najważniejszych rzeczy w produkcji odzieży jest dobór odpowiedniego materiału. Odzież dla aktywnych musi zapewniać komfort poprzez odprowadzanie wilgoci, oddychalność i lekkość. Obecnie praktycznie wszystkie sportowe koszulki wykonuje się z materiałów syntetycznych - poliestru. Dlaczego włókna syntetyczne zapewniają nam komfort termiczny podczas gdy koszulki z bawełny “nie oddychają”?

Podczas wysiłku bawełna pochłania wilgoć stając się nieprzepuszczalną membraną. Robi się ciężka i mokra, co w chłodne dni jest szybką drogą do przeziębienia. Poliestrowa tkanina nie pochłania wilgoci, lecz dzięki zastosowaniu odpowiedniego splotu odprowadza ją na zewnątrz. Dodatkowo poprzez rozbudowaną strukturę włókien rozprasza wilgoć na większą powierzchnię, co przyspiesza odparowywanie.

Na rynku można spotkać wiele tkanin poliestrowych. Polskie dziewiarnie produkują światowej klasy materiały. Jednym z bardzo popularnych i polecanych jest materiał z włókien Coolmax®, który bardzo dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci. W Polsce dostępny jest najczęściej w gramaturze 135 g/m2 i idealnie sprawdza się podczas podróży, ćwiczeń na siłowini oraz wszelkich codziennych aktywności. Do biegania polecamy jeszcze lżejszy materiał o gramaturze poniżej 100g/m2. Zapenia on odpowiedni komfort podczas treningów i zawodów.

PRECYZYJNE CIĘCIE
Z DOKŁADNOŚCIĄ DO MILIMETRA

Aby uszyć koszulkę “fullprint” najpierw wycinamy z materiału poszczególne elementy koszulki: przód, tył, rękawy itd., następnie zadrukowujemy i zszywamy w całość. Zacznijmy zatem od krojenia. Niezwykle istotna jest precyzja, gdyż różnica w szerokości wykroju przodu dla sąsiadujących rozmiarów (np. rozmiaru S i rozmiaru M) wynosi 20 mm. Dokładne wykrojenie materiału zapewnia powtarzalność rozmiarów po zszyciu.

MILIONY BARW

Projekt może być stworzony z milionów kolorów z palety CMYK i pokrywać całą powierzchnię koszulki. Najlepszą metodą utrwalenia grafiki na materiale jest metoda sublimacji. Pierwszym etapem jest wydruk projektu na papierze transferowym przy użyciu specjalnych atramentów wodnych. Posiadają one certyfikaty, które świadczą o nietoksyczności i przystosowaniu do kontaktu ze skórą.

Następnie na wydruku układamy materiał i przy użyciu prasy, w temperaturze 200 stopni Celsjusza, następuje termotransfer atramentu na wykroje. Pod wpływem temperatury farba zmienia się w gaz i jest wchłaniana przez włókna tkaniny. Dzięki temu materiał zachowuje swoje właściwości oddychające, a nadruk jest zupełnie niewyczuwalny w dotyku.

Aby podczas wgrzewania uzyskać odpowiednie kolory, istotna jest precyzyjna kalibracja temperatury, siły nacisku i czasu grzania w zależności od panujących w pomieszczeniu warunków oraz skłonności danego materiału do kurczenia się. Ciekawostka: jak widzicie na zdjęciach, materiał przed wgrzaniem nadruku jest zawsze biały, niemal jak płótno, które czeka, aż artysta pokryje je kolorem.

By zadbać o wygodę, unikamy wszywania papierowych bądź materiałowych metek, które mogą powodować otarcia skóry. Zastępujemy je metkami, które są wgrzewane po wewnętrznej stronie materiału, również metodą termotransferu.

Super duper, prawda?

SZYCIE NA MIARĘ
WASZYCH SUKCESÓW

Kiedy poszczególne elementy są już nadrukowane, zszywamy je w gotowy produkt. Kolor nici ma oczywiście duże znaczenie, bo są one dobrze widoczne. Ich dobór ma miejsce już na etapie tworzenia projektu graficznego.

Używane do szycia nici są elastyczne i wytrzymałe, aby nie pękały podczas rozciągania materiału w czasie wykonywanych ruchów. Żeby temu sprostać, często stosujemy nici rdzeniowe, które dzięki specjalnemu wzmocnieniu zapewniają wysoką wytrzymałość bez konieczności stosowania grubszych nici. Co ciekawe, na zszycie jednej sportowej koszulki zużywamy średnio około 100 metrów nici!

Stosowane przez nas płaskie szwy zapobiegają podrażnieniom skóry. Na tym etapie wszywamy też dodatkowe elementy, które podnoszą komfort używania odzieży jak na przykład potnik w koszulkach. Ręcznie wszywamy również metkę żakardową, która dodaje koszulce uroku. W całym procesie szycia bardzo istotna jest precyzja, aby zachować odpowiednie i powtarzalne wymiary zgodne z rozmiarówką danego modelu koszulki.

OSTATNIA PROSTA

Uszyta koszulka trafia na prasowalnicę, gdzie wszystkie szwy zostają w odpowiedni sposób zaprasowane. Tak wykończony produkt przechodzi przez ręce kierownika produkcji, który dokonuje kontroli jakości wykonania.

Ostatnim etapem jest dopięcie metki Power Canvas ze specjalnie zaokrąglonymi rogami, które zapobiegają zaciąganiu materiału. Tak wykończona koszulka jest składana i pakowana, a następnia trafia do was.

CZY TO KONIEC,
CZY DOPIERO POCZĄTEK?

DZIĘKI!
ZA TO, ŻE CHCIAŁEŚ
NAS POZNAĆ.
TO BARDZO MIŁO
Z TWOJEJ STRONY.

Mamy nadzieję, że będziemy wspólnie dzielić się pasją do aktywnego życia :).
Mamy też dla Ciebie mały prezent - kod zniżkowy do naszego sklepu na 15%.
Właśnie za to, że jesteś super duper! Tak właśnie ty!
Kod brzmi:

ODNASDLACIEBIE

Kod działa na kolekcję podstawową.
A teraz HOP SIUP!
Wybierz dla siebie coś pięknego.