Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Komin termoaktywny Sowy

25,00 zł
Produkt dostępny do zamówienia

Wysyłki w okresie świątecznym

Obecnie czas realizacji to ok. 10 dni roboczych. Pamiętaj, że wszystkie produkty szyjemy tuż po zamówieniu. Przed Świętami mobilizujemy siły i będziemy starali się zrealizować wszystkie zamówienia złożone do 19 grudnia (niedziela) włącznie. Nie czekaj jednak do ostatniej chwili, bo jeżeli zamówień będzie zbyt dużo to sprzedaż z gwarancją doręczenia przed Świętami zakończymy wcześniej, o czym na pewno poinformujemy. Dowiedz się więcej.

Termoaktywny komin wykonany w 100% z oddychających materiałów. Chroni szyję przed chłodem i zapewnia maksymalny komfort podczas aktywności. Oddycha, jest łatwy w praniu i suszeniu. Komin posiada jeden szew z tyłu.

Najważniejsze cechy
  • Szybkoschnący, łatwy w praniu materiał
  • Oddycha i odprowadza wilgoć
  • Niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
KOMALL010000070U000000250

Opis

Opis produktu
Sportowy komin termoaktywny
Rodzaj
Komin
Wzory
Zwierzęta
Wzory
Patterny

Specyficzne kody

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

WymiarJeden rozmiar (cm)
Długość 50
Szerokość 25

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze produkty szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!