Ubierzemy Twoją drużynę

Specjalistyczna odzież stworzona przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami, niezwykłe projekty graficzne oraz najwyższa jakość polskiej produkcji.

Cześć! Ubierzemy Ciebie
i Twoją drużynę.

Power Canvas to polski producent odzieży sportowej. Specjalizujemy się w ubieraniu drużyn, dla których tworzymy w pełni spersonalizowane stroje. Wyróżniają nas: darmowe i piękne projekty graficzne, minimum produkcyjne już od 5 sztuk i realizacja w 15 dni roboczych. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Krakowie i z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy w pełni polską marką.

Dla klientów indywidualnych mamy setki pięknych wzorów w naszym sklepie internetowym. Projektowane przez nas produkty łączą w sobie inspirację naturą, górami i niezwykłymi krajobrazami z funkcjonalnością sportowych dzianin. Dzięki temu nie tylko wyróżnisz się na górkim szlaku czy w miejskiej kawiarni, ale również będziesz czuć komfort podczas całodziennego noszenia.

Jak zamówić koszulki dla drużyny?

Przygotowaliśmy dla Was 3 projekty, każdy z nich w kilku wersjach kolorystycznych. Możemy dostosować je do Waszego brandingu. W ramach personalizacji możemy zmienić kolor tła koszulki, edytować kolory elementów dodatkowych oraz umieścić Wasze logo i/lub dowolny napis. Do projektu przysługują Wam 2 sesje poprawkowe. Aby zlecić przygotowanie projektu należy przejść do wybranego wzoru i wypełnić znajdujący się tam na dole strony formularz. Pierwszą propozycję postaramy się przesłać do 2 dni roboczych od wysłania formularza.