Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Opaska sportowa - Góroholicy

29,00 zł
Produkt dostępny do zamówienia

UWAGA!

Każdy produkt szyjemy specjalnie dla Ciebie tuż po zamówieniu. Dlatego zamówienia realizujemy w ok. 15 dni roboczych. Nie dotyczy to voucherów podarunkowych, które wysyłamy w 24 godziny po zamówieniu. Dowiedz się więcej.

Termoaktywna opaska, która chroni uszy i głowę przed wiatrem i chłodem. Dobrze transportuje wilgoć na zewnątrz i nie powoduje obtarć. Sprawdzi się nie tylko podczas biegania ale i na górskim szlaku czy też na jesiennym spacerze.

Najważniejsze cechy
  • Materiał: 100% poliester
  • Gramatura: 230g/m2
  • Niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji, nie ograniczający w żadnym stopniu właściwości technicznych
OPAALL010000091U000600010

Opis

Opis produktu
Sportowa opaska termoaktywna
Rodzaj
Opaska

Specyficzne kody

Chcesz zamówić taki produkt z własnym projektem dla drużyny, klubu czy firmy? Napisz do nas. Przygotujemy bezpłatny projekt graficzny, wycenimy i przeprowadzimy przez całe zamówienie.

Wyślij zapytanie o własny projekt

Ocieplany materiał

opaska sportowa materiał

Ocieplany materiał sportowy o gramaturze 230 g/m2 zapewnia najwyższy poziom ochrony przed chłodem. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Od zewnątrz gładki, od środka zaś drapany. Produkowany jest w Polsce w 100% z poliestru. Rekomendowane aktywności: bieganie, nordic walking, spacery górskie, jazda na rowerze i wszystkie sporty na świeżym powietrzy w chłodniejsze dni.

Oddychalność:
80%
Utrzymanie ciepła:
80%
Wytrzymałość:
80%

Opaski sprawdzają się zarówno na treningu
jak I PODCZAS CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

opaska sportowa

Wygodny krój

Krój opaski jest w komfortowy sposób dopasowany do zarówno większej jak i mniejszej głowy. Wysoka na 10 cm konstrukcja sprawia, że uszy pozostają bardzo dobrze chronione przed wiatrem i chłodem.

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)Rozmiar uniwersalny
Wysokość 10
Szerokość (na płasko) 23

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze produkty szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!