Często zadawane pytania

Zamówienia i wysyłka

Na każdym etapie - od złożenia zamówienia po wysyłkę będziemy Cię na bieżąco informować mailowo o statusie zamówienia. Stąd też dowiesz się czy zamówienie do nas dotarło, czy płatność została zaakceptowana i kiedy paczka została wysłana. Jeżeli po złożeniu zamówienia w ciągu 24 godzin nie dotarł do Ciebie żaden mail daj nam znać na: kontakt@powercanvas.pl. Natychmiast sprawdzimy co się dzieje i rozwiążemy problem.

Dopóki zamówienie nie jest wysłane, możemy je jeszcze zmienić. Napisz do nas na kontakt@powercanvas.pl, a postaramy się pomóc. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 6-15 dni roboczych od potwierdzenia płatności lub od złożenia zamówienia w przypadku wysyłki z płatnością przy odbiorze.

Na tą chwilę nie ma takiej możliwości. Jeśli prowadzisz własny sklep i chcesz sprzedawać produkty Power Canvas skontaktuj się z nami przez maila: kontakt@powercanvas.pl.

Na ten moment oprócz Polski wysyłamy paczki do wszystkich krajów w obrębie Unii Europejskiej. Pełna lista krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia , Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.

Koszty zależą od kraju wysyłki i przewoźnika, który został wybrany:

Polska:

  • Paczkomaty inPost 1-3 dni, 20 zł
  • Kurier inPost 1-3 dni, 20 zł
  • UPS 1-2 dni, 20 zł

Unia Europejska

  • Kurier 2-5 dni, cena zależy od kraju. Aby sprawdzić dokładną cenę wskaż w zamówieniu kraj, do którego nastąpi wysyłka.

Tak. W Polsce darmowa wysyłka obowiązuje już od zamówienia na kwotę minimum 200 zł. Poza Polską darmowa wysyłka dla zamówień na kwotę ponad 100 Euro.

Po wysłaniu otrzymasz maila z linkiem do śledzenia paczki w systemie wybranego przewoźnika. Pamiętaj, że paczka w systemie może pojawić się z pewnym opóźnieniem.

Produkt

Z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie produkty powstają w naszej manufakturze w Krakowie. Dzięki temu możemy utrzymać wysokie standardy jakości oraz zapewnić bardzo dobre warunki pracy dla pracowników. Dowiedz się więcej o naszej produkcji w dziale O NAS

Tak, produkty wykonane są ze specjalnych dzianin technicznych, które zapewniają dobrą wentylację i utrzymują suchość skóry. Więcej informacji można znaleźć w opisie poszczególnych produktów.

Opracowana przez nas procedura druku zapewnia trwałość kolorów. Barwy pozostaną intensywne bez względu na ilość prań czy działanie promieni słonecznych.

Płatności

Patności można dokonać przez system płatności elektronicznych PayU, przez wpłatę bezpośrednio na konto bankowe oraz za pobraniem.

Jeżeli z jakichś powodów Twoja płatność zakończyła się niepowodzeniem napisz do nas na kontakt@powercanvas.pl. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać tą sprawę.

Może zdarzyć się, że płatność przez PayU się nie powiedzie i na sklepie pojawi się błąd. Prosimy wtedy o wpłatę na nasze konto bankowe: 50 1090 1665 0000 0001 3377 0656 oraz o poinformowanie nas mailem na kontakt@powercanvas.pl o tym fakcie.

Zwroty i wymiana

Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia zamówienia. Produkty muszą posiadać oryginalne metkowanie i nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

Od momentu otrzymania Twojej przesyłki ze zwracanymi produktami dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania to odwiedź naszą stronę z danymi kontaktowymi i daj nam znać, a na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie.