7 happy summits

7 happy summits

OFICJALNA KOSZULKA PROJEKTU MICHAŁA LEKSIŃSKIEGO

OFICJALNA KOSZULKA

PROJEKTU MICHAŁA LEKSIŃSKIEGO

ŁĄCZĄCEGO GÓRSKĄ PASJĘ Z CHECIĄ POMAGANIA INNYM

ŁĄCZĄCEGO GÓRSKĄ PASJĘ Z CHECIĄ POMAGANIA INNYM

Active filters

Michał Leksiński

Podróżnik
Zwiedził ponad 45 krajów świata. Wspinał się na 5 kontynentach. Kolekcjoner najwyższych skoków świata na bungee. Twórca charytatywnego projektu „7 Happy Summits” – Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Prywatnie miłośnik alpinizmu. Były iluzjonista. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18.

Profesjonalista
Dyrektor ds. PR związany z firmą CEC Government Relations. Z wykształcenia politolog, absolwent 5 kierunków studiów podyplomowych: psychologia społeczna (SWPS), psychologia motywacji (SWPS), Szkoła mistrzów pióra (Collegium Civitas), Strategiczny Wywiad Biznesowy (Akademia Koźmińskiego), London School of PR (ZFRP).

Twórca/mówca
Opowiada o podróżach. Snuje historie o wyprawach. Mówi o roli metafor w sporcie i edukacji. Pomaga i współtworzy serwisy dla twórców (Patronite.pl - największa platforma e-mecenatu w kraju), dla podróżników (sharemap.org - serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).

Podróżnik
Zwiedził ponad 45 krajów świata. Wspinał się na 5 kontynentach. Jest twórcą charytatywnego projektu „7 Happy Summits” – Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18. Prywatnie miłośnik alpinizmu.

Profesjonalista
Dyrektor ds. PR związany z firmą CEC Government Relations. Z wykształcenia politolog, absolwent 5 kierunków studiów podyplomowych.

Twórca/mówca
Opowiada o podróżach. Snuje historie o wyprawach. Mówi o roli metafor w sporcie i edukacji. Pomaga i współtworzy serwisy dla twórców (Patronite.pl - największa platforma e-mecenatu w kraju), dla podróżników (sharemap.org - serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).

PROJEKT 7 HAPPY KIDS

„7 Happy Summits” to połączenie górskiej pasji z chęcią pomagania innym.

Kiedy Michałowi narodził się pomysł rozpoczęcia wielkiej podróży jaką jest zdobycie Korony Ziemi postanowił że nie może tego robić wyłącznie dla siebie. „7 Happy Summits” to podróż w której pojawia się wielu ludzi. Jednak zmierzając na każdy kolejny szczyt Michał chce skierować uwagę na dzieciaki z Happy Kids i to jak ważną ideą jest budowa kolejnych rodzinnych domów dziecka które przynoszą dzieciakom tyle radości na którą zasługują.

Do tej pory Michał był już na 5 z 9 szczytów Korony Ziemi (w wersji rozszerzonej). Na jeden z nich powróci, gdyż burza śnieżna zatrzymała go 45m od szczytu Denali - najzimniejszej góry świata, będącej dachem Ameryki Północnej.

Teraz przed nim jeszcze większe wyzwanie: podróż na Antarktydę, skalna przygoda w Nowej Gwinei oraz próba zdobycia najwyższej góry świata Mt Everestu - to wszystko przyniosą kolejne lata projektu 7 Happy Summits.

„7 Happy Summits” to połączenie górskiej pasji z chęcią pomagania innym. Kiedy Michałowi narodził się pomysł rozpoczęcia wielkiej podróży jaką jest zdobycie Korony Ziemi postanowił że nie może tego robić wyłącznie dla siebie. Zmierzając na każdy kolejny szczyt Michał chce skierować uwagę na dzieciaki z Happy Kids i to jak ważną ideą jest budowa kolejnych rodzinnych domów dziecka które przynoszą dzieciakom tyle radości na którą zasługują.

Każda koszulka z kolekcji 7 Happy Summits którą zakupisz wspiera bezpośrednio Fundację Happy Kids.

Pomóż dzieciom

zdobywać szczyty

Cegiełka na

spełnianie

marzeń dzieci

z fundacji

happy kids

Jeżeli uważasz, że chcesz pomóc jeszcze bardziej włącz się w akcję Korona świata dla dzieciaka i wesprzyj budowę Rodzinnych Domów Dziecka! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Każda koszulka z kolekcji 7 Happy Summits którą zakupisz wspiera bezpośrednio Fundację Happy Kids

Jeżeli uważasz, że chcesz pomóc jeszcze bardziej włącz się w akcję Korona świata dla dzieciaka i wesprzyj budowę Rodzinnych Domów Dziecka!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

FUNDACJA HAPPY KIDS

Fundacja Happy Kids od 15 lat pomaga potrzebującym dzieciom. Wśród Podopiecznych Fundacji są dzieci osierocone oraz te, których rodzice są pozbawieni praw rodzicielskich bądź mają je ograniczone. Wszystkie te dzieci łączy jedno: marzenie o prawdziwym domu. Takim bez awantur, wypełnionym miłością oraz bezpieczeństwem. Fundacja Happy Kids swą misją uczyniła spełnienie tych marzeń. W jaki sposób?

Od początku swej działalności tworzy i prowadzi Rodzinne Domy Dziecka. W domach tych pracują Rodzice Zastępczy, którzy z poświęceniem i oddaniem wykonują ten bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Domy, które tworzy fundacja, stają się dla porzuconych dzieci namiastką naturalnej rodziny, dają azyl, przywracają poczucie bezpieczeństwa i wiarę w siebie.

Do tej pory powstało 13 Rodzinnych Domów Happy Kids. Happy Kids jest autorem cyklicznych akcji społecznych takich jak Przystanek Happy Bus, piknik lotniczy Rodzina pod Skrzydłami, Łódzki Piknik Rodzicielstwa Zastępczego czy kampanie społeczne Przytul -zostań rodzicem zastępczym oraz Rozlicz Babci PIT.

Fundacja Happy Kids od 15 lat pomaga potrzebującym dzieciom. Wśród Podopiecznych Fundacji są dzieci osierocone oraz te, których rodzice są pozbawieni praw rodzicielskich bądź mają je ograniczone. Wszystkie te dzieci łączy jedno: marzenie o prawdziwym domu. Takim bez awantur, wypełnionym miłością oraz bezpieczeństwem. Fundacja Happy Kids swą misją uczyniła spełnienie tych marzeń. W jaki sposób? Od początku swej działalności tworzy i prowadzi Rodzinne Domy Dziecka. W domach tych pracują Rodzice Zastępczy, którzy z poświęceniem i oddaniem wykonują ten bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Domy, które tworzy fundacja, stają się dla porzuconych dzieci namiastką naturalnej rodziny, dają azyl, przywracają poczucie bezpieczeństwa i wiarę w siebie.

Przyłącz się do

zdobycia dziecięcych

szczytów marzeń

Projekt „7 Happy Summits” to dla Fundacji możliwość nie tylko zwrócenia uwagi na ideę funkcjonowania rodzinnych domów dziecka i poszukiwania wsparcia na kolejne projekty, ale również pokazanie młodym Podopiecznym, że ciężką pracą oraz determinacją można zdobywać swoje wymarzone "szczyty". Zobacz stronę projektu

Zobacz Szlak Michała