Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Maska sportowa fullprint + filtry wzór 12

24,99 zł
Rozmiar
Dodatkowe filtry:
 • Standardowo 1 w zestawie
 • 30 sztuk (+21,99 zł)
 • 50 sztuk (+33,99 zł)
 • 100 sztuk (+64,99 zł)
 • 300 sztuk (+179,99 zł)
 • 500 sztuk (+289,99 zł)
Produkt dostępny do zamówienia

Wysyłka w 6-10 dni roboczych.

Pamiętaj, że wszystkie produkty szyjemy w Krakowie, specjalnie dla Ciebie, tuż po zamówieniu. Poznaj nas i sprawdź, dlaczego warto poczekać. Dowiedz się więcej.

Maska fullprint wykonana ze sportowych materiałów z kieszonką na filtr oraz 1 filtr w zestawie. Maska jest dwuwarstwowa i jest przeznaczona do wielorazowego użytku. Filtr dołączony do maski jest wykonany z włókniny polipropylenowej z certyfikatem Oeko-Tex® oraz atestem Państwowego Zakładu Higieny. Filtry są jednorazowe i zaleca się używanie jednego nie dłużej niż kilka godzin. Polecamy wraz z maseczką domówić cały zestaw filtrów.

Mocowanie rozwiązane jest tak, że doszyte są długie gumki, o długości kilkunastu cm, po dwie z każdej strony. Można je zawiązać z tyłu głowy lub połączyć supełkiem i zakładać za ucho.

Uwaga! Maseczki, z uwagi na charakter używania nie podlegają zwrotom.

Najważniejsze cechy
 • Materiał: 100% poliester
 • Można prać w 60°C i swobodnie prasować
 • Niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji
 • Kreatywne wzornictwo
 • Z dumą uszyte w Polsce
MAKI0002U00011

Opis

Opis produktu
Maska sportowa fullprint
Rodzaj
Maska
Wzór
Dla dorosłych
Wzory
Kwiaty
Wzory
Natura
Wzory
Patterny

Specyficzne kody

Chcesz zamówić maski z własnym projektem
dla klubu / firmy?

Szyjemy na zamówienie maseczki fullprint z własnym nadrukiem już od 50 sztuk.

Napisz do nas

Jak dobrać rozmiar?

Maseczki sprzedawane są w 2 rozmiarach, których dokładne wymiary znajdziecie w tabeli poniżej. Rozmiar S/M jest kierowany głównie do dzieci i młodzieży z mniejszą głową. Czasem mogą pasować również na kobiety, ale tylko te z wyraźnie drobniejszym profilem twarzy. Dorosłym raczej polecamy rozmiar L/XL. Mimo iż często istnieje różnica w wymiarach twarzy między kobietami i mężczyznami to sprawę ułatwia mocowanie, które daje bardzo duże możliwości dopasowania. Jest na tyle długie, że można maseczkę swobodnie wiązać z tyłu głowy, lub jeśli tak jest wygodniej - połączyć gumki węzełkiem i zakładać za ucho.

rozmiary.png
WymiarS/ML/XL
A 6 7
B 12 14
C 20 23

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

WymiarJeden rozmiar (cm)
Długość 50
Szerokość 25

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze produkty szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!