Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

KARKONOSZE - ŚNIEŻKA

89,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Śnieżki nie można pomylić z żadnym innym górskim szczytem: nazywana czasem piramidą, lub wygasłym wulkanem - co nie jest prawdą:) - wyraźnie góruje nad otaczającym terenem. Ujarzmiona zygzakowatymi ścieżkami, drogami ułożonymi równo niczym w średniowiecznych miasteczkach i koleją linową. Nie bójmy się tego powiedzieć – z najoryginalniejszymi zabudowaniami na szczycie: obserwatorium wyglądającym niczym statek kosmiczny, okrągłą kaplicą Św. Wawrzyńca, a nawet pocztą! Ale czy jest to góra łatwa? Ci którzy postanowili zdobyć ją na piechotę np. ze słynnego Kapracza zapamiętają niekończące się skoki po kolejnych głazach: kamienie, kamienie i jeszcze raz kamienie (tak naprawdę to hornfelsy – odporne na wietrzenie skały metamorficzne) . Klimat przypomina ten panujący za kołem podbiegunowym -średnia roczna temperatura to 0 stopni, dzięki czemu pokrywa śnieżna zalega tam nawet od października do maja! Co ciekawe Śnieżka należy do Korony Europy – zbioru najwyższych szczytów z każdego europejskiego państwa, ale jako reprezentant Czech (ponieważ Polskę reprezentują Rysy).

Oddychająca koszulka sportowa z kolekcji Kocham Góry. Koszulka stworzona do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzi się na treningu, na zawodach, na wyprawie w góry czy na rodzinnym spacerze.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna z technologią Coolmax®
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

TSOA0001M05006

Opis

Opis produktu
Męska koszulka sportowa
Kolekcja
Kocham Góry
Płeć
Mężczyzna
Rodzaj
T-Shirt

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

logoPC-biale.pngfestiwal-logo.png

Kolekcja Kocham Biegać w Polsce powstała z miłości do biegania wzmocnionej zachwytem nad pięknem naszego kraju. Jest efektem wspólnej pracy Power Canvas z Festiwalem Biegowym w Krynicy-Zdrój. Chcieliśmy podkreślić emocje, które czuje każdy biegacz pokonując niezliczone kilometry po górach, lasach, pośród mazurskich jezior czy nad polskim morzem. Krynica-Zdrój zajmuje szczególne miejsce na biegowej mapie Polski, bo właśnie tam każdego roku dziesiątki tysięcy biegaczy gromadzą się na największym festiwalu biegowym by spróbować swoich sił na setkach kilometrów tras prowadzących przez Beskid Sądecki. Oddajemy tą kolekcję w Wasze ręce, Drodzy Biegacze, wierząc, że tak jak my kochacie biegać w Polsce :).

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 47 49 52 55 59 63 66
Talia 44 46 49 52 55,5 58,5 62,5
Biodra 44,5 46,5 49,5 52,5 56 59 63
Wysokość 68 70 72 74 76 78 80

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!