Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

TATRY - GIEWONT

149,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Król rozpoznawalności polskich szczytów górskich. Każdy z nas od małego słyszał historię o śpiącym rycerzu, który obudzi się gdy będziemy potrzebować jego pomocy. Masyw Giewontu to tak naprawdę trzy szczyty: Wielki Giewont (1894 m n.p.m.), Mały Giewont (1728 m n.p.m.), które do złudzenia przypominają czoła, brwi, nos oraz usta rycerza i Długi Giewont (1876 m n.p.m.), czyli jego tors, pomiędzy znajduje się Szczerba, czyli charakterystyczne wcięcie - szyja. Zdobycie Giewontu marzyło się pierwszym polskim zdobywcom gór – oficjalnie po raz pierwszy zdobyty w 1830 r. Symboliczne Giewont został wzięty w posiadanie przez taterników po wbiciu chorągwi Towarzystwa Tatrzańskiego w 1874, któremu towarzyszyła salwa z rewolwerów, tańce i toasty. To wydarzenie na pewno w klasyfikacji najbardziej epickich imprez zajęłoby czołowe lokaty ;). Pierwszego zimowego wejścia dokonał Mariusz Zaruski – twórca polskiego TOPRu. Giewont wieńczy ponad 17 metrowy krzyż ufundowany przez mieszkańców Zakopanego. Ta prawie dwu tonowa konstrukcja została wozami konnymi dowieziona na Halę Kondratową, a następnie wnoszona przy użyciu siły mięśni na szczyt.

Sportowa bluza z kapturem stworzona do każdej aktywności fizycznej. Idealna na wyprawę w góry, na trening czy na rodzinny spacer.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna - oddychająca i szybkoschnąca
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

BLKA0008W05005

Opis

Opis produktu
Damska bluza sportowa z kapturem
Kolekcja
Kocham Góry
Rodzaj
Bluza

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 46 48 50 52 55 58 61
Talia 44 46 48 50 53 56 59
Biodra 42 44 46 48 51 54 57
Wysokość 66 67 68 69 70 71 72
Dł. rękawa 59 60 61 62 63 64 64

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!