Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

Karkonosze - Śnieżka

149,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Śnieżki nie można pomylić z żadnym innym górskim szczytem: nazywana czasem piramidą, lub wygasłym wulkanem - co nie jest prawdą:) - wyraźnie góruje nad otaczającym terenem. Ujarzmiona zygzakowatymi ścieżkami, drogami ułożonymi równo niczym w średniowiecznych miasteczkach i koleją linową. Nie bójmy się tego powiedzieć – z najoryginalniejszymi zabudowaniami na szczycie: obserwatorium wyglądającym niczym statek kosmiczny, okrągłą kaplicą Św. Wawrzyńca, a nawet pocztą! Ale czy jest to góra łatwa? Ci którzy postanowili zdobyć ją na piechotę np. ze słynnego Kapracza zapamiętają niekończące się skoki po kolejnych głazach: kamienie, kamienie i jeszcze raz kamienie (tak naprawdę to hornfelsy – odporne na wietrzenie skały metamorficzne) . Klimat przypomina ten panujący za kołem podbiegunowym -średnia roczna temperatura to 0 stopni, dzięki czemu pokrywa śnieżna zalega tam nawet od października do maja! Co ciekawe Śnieżka należy do Korony Europy – zbioru najwyższych szczytów z każdego europejskiego państwa, ale jako reprezentant Czech (ponieważ Polskę reprezentują Rysy).

Sportowa bluza z kapturem stworzona do każdej aktywności fizycznej. Idealna na wyprawę w góry, na trening czy na rodzinny spacer.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna - oddychająca i szybkoschnąca
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

BLKA0008W05006

Opis

Opis produktu
Damska bluza sportowa z kapturem
Kolekcja
Kocham Góry
Rodzaj
Bluza

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 46 48 50 52 55 58 61
Talia 44 46 48 50 53 56 59
Biodra 42 44 46 48 51 54 57
Wysokość 66 67 68 69 70 71 72
Dł. rękawa 59 60 61 62 63 64 64

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!