Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

PIENINY - Sosna nad mglistym Dunajcem

89,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Pokaz siły natury w najczystszej postaci – drzewo rosnące na litej skale – symbol Pienin. Sosna, która postanowiła związać się ze szczytem Sokolicy jest lepszym motywatorem do wytrwałej walki niż niejeden internetowy coach. U jej stóp rozciąga się spektakularny widok na Przełom Dunajca, który rozcina niczym nożem otaczające go góry. Wody Dunajca przysłonięte są rzeką mgły, która sama przez chwilę zapragnęła wcielić się w tą słynną rzekę i trzeba przyznać, że udało się jej to. W 2018 roku ta ponad 500 letnia sosna reliktowa została uszkodzona podczas akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca tracąc bezpowrotnie całą górna gałąź. Widok uszkodzeń łamie serce, jednak trzeba pamiętać, że nawet to wydarzenie nie unicestwiło drzewa, a wręcz ubogaciło jego historię.

Oddychająca koszulka sportowa z kolekcji Kocham Góry. Koszulka stworzona do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzi się na treningu, na zawodach, na wyprawie w góry czy na rodzinnym spacerze.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna z technologią Coolmax®
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

TSOA0001M05002

Opis

Opis produktu
Męska koszulka sportowa
Kolekcja
Kocham Góry
Płeć
Mężczyzna
Rodzaj
T-Shirt

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 47 49 52 55 59 63 66
Talia 44 46 49 52 55,5 58,5 62,5
Biodra 44,5 46,5 49,5 52,5 56 59 63
Wysokość 68 70 72 74 76 78 80

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!