Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

BIESZCZADY - Zachód słońca na połoninach

89,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Bezkres wolności, synonim ucieczki od codziennych zmartwień i powrotu do beztroski życia w zgodzie z naturą. Bieszczady oferują swoją magię kolejnym pokoleniom Polaków. Miejsce z burzliwą historią, które kiedyś tętniło życiem, obecnie stanowi uosobienie spokoju i wyciszenia. Niespotykany w innych częściach kraju krajobraz połonin rozciągających się ponad górną krawędzią drzew daje możliwość objęcia wzrokiem ogromnego obszaru. Co ciekawe tak duży obszar połonin zawdzięczamy pradziejowym rolnikom którzy żyli tu w czasach kultury ceramiki sznurkowej w III tysiącleciu p.n.e. (5 tys. lat temu!) Wypalali oni drzewa aby poszerzyć swoje pola uprawne znajdujące się na szczycie.

Oddychająca koszulka sportowa z kolekcji Kocham Góry Koszulka stworzona do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzi się na treningu, na zawodach, na wyprawie w góry czy na rodzinnym spacerze.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna z technologią Coolmax®
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

TSOA0001W05003

Opis

Opis produktu
Damska koszulka sportowa
Kolekcja
Kocham Góry
Płeć
Kobieta
Rodzaj
T-Shirt

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 40,5 42,5 45 47 50 53 56
Talia 35,5 37,5 39,5 41,5 44,5 47,5 50,5
Biodra 41 43 45 48 50 53 56
Wysokość 61 63 65 66 67 68 70

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!