Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

GORCE - Zimowy pejzaż Lubania

89,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Urokliwy zimowy klimat pozwala nam przenieść się do krainy jak z bajki. Promienie słońca skrzące się na niezliczonych małych płatkach śniegu, drzewa wyglądające jak fantastyczne rzeźby artysty wizjonera, lub zatopieni w myślach druidzi w swych szpiczastych szatach. Wychodząc na szczyt wieży widokowej możemy przenieść się ponad szczyty drzew i objąć całą krainę zatopioną w zimowym śnie. Z wieży rozciąga się zjawiskowy widok na Tatry, Pieniny i Gorce. O tej porze roku ciężko uwierzyć, że Gorce swoją nazwę wzięły od gorejących (palących) się szczytów, wypalanych przez rolników w celu pozyskania śródleśnych polan.

Oddychająca koszulka sportowa z kolekcji Kocham Góry. Koszulka stworzona do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzi się na treningu, na zawodach, na wyprawie w góry czy na rodzinnym spacerze.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna z technologią Coolmax®
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

TSOA0001M05004

Opis

Opis produktu
Męska koszulka sportowa
Kolekcja
Kocham Góry
Płeć
Mężczyzna
Rodzaj
T-Shirt

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 47 49 52 55 59 63 66
Talia 44 46 49 52 55,5 58,5 62,5
Biodra 44,5 46,5 49,5 52,5 56 59 63
Wysokość 68 70 72 74 76 78 80

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!