Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

PIENINY - Sosna nad mglistym Dunajcem

149,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Pokaz siły natury w najczystszej postaci – drzewo rosnące na litej skale – symbol Pienin. Sosna, która postanowiła związać się ze szczytem Sokolicy jest lepszym motywatorem do wytrwałej walki niż niejeden internetowy coach. U jej stóp rozciąga się spektakularny widok na Przełom Dunajca, który rozcina niczym nożem otaczające go góry. Wody Dunajca przysłonięte są rzeką mgły, która sama przez chwilę zapragnęła wcielić się w tą słynną rzekę i trzeba przyznać, że udało się jej to. W 2018 roku ta ponad 500 letnia sosna reliktowa została uszkodzona podczas akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca tracąc bezpowrotnie całą górna gałąź. Widok uszkodzeń łamie serce, jednak trzeba pamiętać, że nawet to wydarzenie nie unicestwiło drzewa, a wręcz ubogaciło jego historię.

Sportowa bluza z kapturem stworzona do każdej aktywności fizycznej. Idealna na wyprawę w góry, na trening czy na rodzinny spacer.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna - oddychająca i szybkoschnąca
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

BLKA0008W05002

Opis

Opis produktu
Damska bluza sportowa z kapturem
Kolekcja
Kocham Góry
Rodzaj
Bluza

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 46 48 50 52 55 58 61
Talia 44 46 48 50 53 56 59
Biodra 42 44 46 48 51 54 57
Wysokość 66 67 68 69 70 71 72
Dł. rękawa 59 60 61 62 63 64 64

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!