Chat with us, powered by LiveChat
zamknij

BIESZCZADY - Zachód słońca na połoninach

149,00 zł
Rozmiar
Produkt dostępny do zamówienia

Bezkres wolności, synonim ucieczki od codziennych zmartwień i powrotu do beztroski życia w zgodzie z naturą. Bieszczady oferują swoją magię kolejnym pokoleniom Polaków. Miejsce z burzliwą historią, które kiedyś tętniło życiem, obecnie stanowi uosobienie spokoju i wyciszenia. Niespotykany w innych częściach kraju krajobraz połonin rozciągających się ponad górną krawędzią drzew daje możliwość objęcia wzrokiem ogromnego obszaru. Co ciekawe tak duży obszar połonin zawdzięczamy pradziejowym rolnikom którzy żyli tu w czasach kultury ceramiki sznurkowej w III tysiącleciu p.n.e. (5 tys. lat temu!) Wypalali oni drzewa aby poszerzyć swoje pola uprawne znajdujące się na szczycie.

Sportowa bluza z kapturem stworzona do każdej aktywności fizycznej. Idealna na wyprawę w góry, na trening czy na rodzinny spacer.

Najważniejsze cechy
  • Tkanina techniczna - oddychająca i szybkoschnąca
  • Sportowy krój All-Active™
  • Niespieralny nadruk na całości produktu
  • Kreatywne wzornictwo
  • Z dumą uszyte w Polsce
Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

BLKA0008M05003

Opis

Opis produktu
Męska bluza sportowa z kapturem
Kolekcja
Kocham Góry
Rodzaj
Bluza

Specyficzne kody

Wysyłki - ważne informacje

Wszystkie zamówienia wysyłamy w 3-8 dni roboczych od zamówienia, gdyż każdy produkt powstaje specjalnie dla Ciebie, po złożeniu zamówienia.

Dowiedz się więcej

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą.

Długość (cm)XSSMLXL2XL3XL
Klatka 51 53 55 58 61 64 66
Talia 49 51 53 56 59 62 64
Biodra 44 47 50 53 56 59 62
Wysokość 65 67 69 71 73 75 76
Dł. rękawa 67 68 69 70 71 72 73

wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm

Wszystkie nasze koszulki szyjemy z dumą w Polsce!

W sercu Krakowa nasze ukochane krawcowe uszyją specjalnie dla Ciebie najpiękniejsze aktywne ubrania! Wszystkie używane przez nas materiały pochodzą z Łodzi i posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie Twoich aktywności. Dodajmy do tego wyjątkowe wzornictwo i przyjazną atmosferę panującą u nas a przekonasz się, że warto. Zatem...

Poznaj nas!